Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opony - proszę o poradę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    no niby te felgi to tak jakby blisko skodićki , vw group, i te sprawy. Ale tak po prawdzie to chyba jednak taki groch z kapuchą będzie. No chyba, że da się jakoś zasłonić kółeczka audikoskie na deklach.... :?
    a co do chlapaczy - ja mam i z przodu i z tyłu, i jakoś nie cierpię z ich powodu. Górę nad estetyką bierze praktyka w tym zakresie. Ale są gusta i guściki, a o nich się nie dyskutuje.
    Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez huwe
      Ale są gusta i guściki, a o nich się nie dyskutuje.
      racja huwe

      dodam, tylko jak będę zmieniał na zimowe to zawsze mogę na zimkę te 3 sróbki przykręcić i chlapacze założyć

      Zamieszczone przez Pulse
      z tymi chalapaczami to w octavii nie ma co popadac w paranoje
      sorki, ale nikt tu nie wpada w paranoje :wink:

      Może niech każdy wyjdzie z założenia, że robi to co uważa za słuszne :wink:

      Zamieszczone przez Pulse
      W przypadku octavii bezpieczenstwo innych powinno brac gore bo chlapacze nie rzucaja sie w oczy
      a co powiesz na TOUR-a , widziałem kilka sztuk na drodze i wszystkie bez chlapaczy, czyżby skoda przestała propagować bezpieczene auta, a korzyści finansowe wzięły górę. Przecież nie każdy nowy posiadacz octavii tour zakupi kpl. chlapaczy :wink:

      Komentarz


      • #28
        ===Tomy===, Przednich chlapaczy nie mam od poczatku u nic zlego sie nie dzieje, nawet przy szerszych niz norma oponach, bo 205.

        Za to w OII gdzie mamy pakiet na bezdroza :twisted: to faktycznie, auto uwalone bylo po okna z obu stron i niestety chlapacze wyladowaly na miejscu i nawet ich tak nie widac, bo i tak dol zderzaka jest czarny, wiec sie to zlewa w calosc
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #29
          Opony Pirelii P6000 + alu 15-stki już założone, auto rzeczywiście się lepiej prowadzi na drodze, mniej wrażliwe na boczny wiatr ( w porównaniu do 175 80 14) zmniejszył się troszkę komfort jazdy ( na moje oko :wink: ) , dynamika na porównywalnym poziomie - ogólnie jestem zadowolony.
          Wieczorem jak dam radę wkleję fotki.

          PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY POMOGLI MI DO ZMIANY NA 15-STKI

          pozdro

          Komentarz


          • #30
            tomi98 dobra decyzja
            miłej jazdy
            Garret

            -----------
            Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

            Komentarz


            • #31
              efekt końcowy :wink:
              Załączone pliki

              Komentarz


              • #32
                tomi98, Dekielki zdejmij, bo tak no to jednak tez jakos dziwnie wyglada :diabelski_usmiech Tez takie fele mam do sprzedania BTW, tylko ze opony to juz raczej jak ktos bardzo malo jezdzi.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez Maicroft
                  tylko ze opony to juz raczej jak ktos bardzo malo jezdzi.
                  :?:

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez tomi98
                    Zamieszczone przez Maicroft
                    tylko ze opony to juz raczej jak ktos bardzo malo jezdzi.
                    :?:
                    No jakby ktos chcial takie same fele jak te Twoje, to mam do sprzedania z oponami185/65/15, ktore starcza na max 10kkm bo juz lysawe sa. Aha i nie mam tych dekielkow z Audi bo juz nog dostaly
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #35
                      sorki nie doczytałem ops:

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X